Hayatın her alanında…

Yaşamın tüm detaylarında binlerce güzellik var. Buckhead; bu ince güzellikleri görebilen, hayattan tat almasını bilen, şıklığı lüks değil yaşam tarzı olarak gören, sağlığı, hafifliği, konforu hiçbir şeye değişmeyen herkesi tek çatı altında topluyor! 2018 yılında kurulan Buckhead; kadın, erkek ve çocuk ayak giyim ürünleriyle sektörün yükselişine ilham oluyor.

Çocuklara Buckhead!

Çocuklar için şıklığı ve konforu bir arada sunma motivasyonuyla üretim yapan Buckhead, çocukların çok sevdiği bot koleksiyonları, loafer ve günlük ayakkabı modelleriyle dikkat çekiyor. Özenle tasarlanmış ayrıntılarıyla, kullandığı kaliteli su geçirmez kumaş malzemesi ve volkanize kauçuk tabanıyla, soğuk havalar başta olmak üzere her mevsim sınırsız rahatlık ve eşsiz bir şıklık sunuyor.

Yetişkinlere Buckhead!

Buckhead yetişkin kategorisinde; kadın – erkek bot ve sneaker modellerindeki modern görünümü ve eşsiz ergonomisiyle öne çıkıyor. Sunduğu hafiflik ve konfor ile tanışan yetişkinlerin de vazgeçilmez tercihi oluyor. Sportif tasarımlarının yanında sağlamlığı ile öne çıkan bot modelleri de kış mevsiminde kaliteli bir şıklık sunuyor.

Klimatex teknolojisi!

Buckhead’in birçok modelinde kaliteli malzemeyle yüksek standartlarda Avrupa’da üretilen Klimatex teknolojili kumaşlar kullanılıyor. Soğuk havayı minimize eden, sıcak havalarda terlemeyi önleyen teknoloji ile üretilen bu modeller, ailelerin güvenilir yol arkadaşı oluyor.